Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.


o-webu 07.01.2008 15:25 o-webu 27.03.2013 15:45 aktuální
Řádek 5: Řádek 5:
Informace jsou podány velice nepřehledně. Za zmatek na stránkách může jejich stáří //(z roku 1998)//, to že byly pouze přepsány z tištěné formy a také to, že s tím nemám čas něco dělat. Uvažoval jsem, že je to dobrý důvod ke zrušení webu. Avšak informací o tehdejších podvodních není mnoho a tak bude asi lepší je uvést v takhle strašné podobě než je nechat zmizet úplně. Informace jsou podány velice nepřehledně. Za zmatek na stránkách může jejich stáří //(z roku 1998)//, to že byly pouze přepsány z tištěné formy a také to, že s tím nemám čas něco dělat. Uvažoval jsem, že je to dobrý důvod ke zrušení webu. Avšak informací o tehdejších podvodních není mnoho a tak bude asi lepší je uvést v takhle strašné podobě než je nechat zmizet úplně.
-A nakonec to nejlepší: Jestli se vám něco nelíbí, **můžete s tím něco udělat**. Změnit text, odkazy, vzhled? Jak je libo. Stránky může upravit každý, stačí se jen {{actionlink>login|zaregistrovat}}. +A nakonec to nejlepší: Jestli se vám něco nelíbí, **můžete s tím něco udělat**. Změnit text, odkazy, vzhled? Jak je libo. Stránky může upravit každý, stačí se jen <del>{{actionlink>login|zaregistrovat}}</del> (registrace pozastavena kvůli spambotům - ale když mi pošlete mail, pošlu obratem přihlašovací údaje).
--- //Petr Bartoš [[petr.match@gmail.com]] // --- //Petr Bartoš [[petr.match@gmail.com]] //
o-webu.txt · Poslední úprava: 27.03.2013 15:45 autor: sirka
Nahoru
chimeric.de = chi`s home Creative Commons License Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0