O webu

Stránky vznikly strašně, strašně dávno, jako rozšíření jedné mé seminární práce. Pokud budete mít pocit, že se ztrácíte v chaosu informací, nezoufejte, naopak - znamená to, že jste úplně normální :-)

Informace jsou podány velice nepřehledně. Za zmatek na stránkách může jejich stáří (z roku 1998), to že byly pouze přepsány z tištěné formy a také to, že s tím nemám čas něco dělat. Uvažoval jsem, že je to dobrý důvod ke zrušení webu. Avšak informací o tehdejších podvodních není mnoho a tak bude asi lepší je uvést v takhle strašné podobě než je nechat zmizet úplně.

A nakonec to nejlepší: Jestli se vám něco nelíbí, můžete s tím něco udělat. Změnit text, odkazy, vzhled? Jak je libo. Stránky může upravit každý, stačí se jen zaregistrovat (registrace pozastavena kvůli spambotům - ale když mi pošlete mail, pošlu obratem přihlašovací údaje).

Petr Bartoš petr [dot] match [at] gmail [dot] com

o-webu.txt · Poslední úprava: 27.03.2013 15:45 autor: sirka
Nahoru
chimeric.de = chi`s home Creative Commons License Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0